Lepičky

logomorgana Lepičky Morgana, nový rozměr lepení PUR. Čtyřikrát pevnější než hotmelt.


logofast Lepičky Fastbind, využívající hotmelt technologii lepení. Více k technologii. Ucelená produktová prezentace Fastbind.

Související:


Morgana Digibook 200 PUR lepička

modigib200

DigiBook 200 je ideální pro digitální tiskárny, pro menší a střední objemy produkce, při potřebě pevné a kvalitní vazby. Tento inovační model má patentovaný systém hermeticky uzavřeného skladování a nanášení lepidla PUR pomocí trysek, které zajišťují i boční nanášení.

Morgana DigiBook 300 XL Pro PUR lepička

modigib300xl

DigiBook 300 XL Pro je ideální pro digitální tiskárny, pro menší a střední objemy produkce, při potřebě pevné a kvalitní vazby. Tento inovační model má patentovaný systém hermeticky uzavřeného skladování a nanášení lepidla PUR pomocí trysek, které zajišťují i boční nanášení.

Fastbind ELITE XT

repfastaelitext

Stroj, který konstrukčně vychází z modelu Secura™, oproti němuž je vybaven drážkovací jednotkou pro zdrsnění hřbetu. Můžete na něm provádět lepenou vazbu do měkkých i tvrdých desek až do tloušťky svazku 50 mm. Pracovní šířka stroje je 455 mm (formát…

Fastbind PUREVA XT

repfastapurevaxt

Kompaktní řešení pro výrobu lepené vazby pomocí PUR & EVA technologie. Zcela nová lepička PUREVA XT je kompaktní technické řešení kombinující PUR a EVA technologii lepení. Díky patentovanému lepícímu mechanismu umožňuje jednoduchou a rychlou výměnu PUR…

Fastbind SECURA

repfastasecura

Je základní lepící stroj značky Fastbind. Můžete na něm provádět lepenou vazbu do měkkých i tvrdých desek až do tloušťky svazku 40 mm. Pracovní šířka stroje je 320 mm (formát A4 s případným následným ořezem).

skladem: 0 ks66 800 Kč  

Fastbind ELITE

repfastaelite

Stroj, který konstrukčně vychází z modelu Secura™, oproti němuž je vybaven drážkovací jednotkou pro zdrsnění hřbetu. Můžete na něm provádět lepenou vazbu do měkkých i tvrdých desek až do tloušťky svazku 40 mm. Pracovní šířka stroje je 320 mm (formát A4 s případným následným ořezem).